DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. W tym dniu obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione po to, aby podkreślić znaczenie edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci i przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
Z tej okazji panie: Agata Drabarek, Katarzyna Żuber oraz pani Patrycja Kaźmierczak złożyły najserdeczniejsze życzenia wszystkim przedszkolakom i przygotowały dla nich kilka atrakcji m.in. słodki poczęstunek. Dzieci brały także udział w różnych zabawach integracyjnych, śpiewały ulubione piosenki, a zerówkowicze miały malowane buźki.
Z okazji Dnia Przedszkolaka zjawił się w szkole wyjątkowy gość – Pan Paweł Gójski, który jest trenerem personalnym. Nasz gość opowiedział dzieciom o zdrowym stylu życia, na który składają się aktywność fizyczna i prawidłowe odżywianie oraz o ich znaczeniu w życiu człowieka, a zwłaszcza małego. Pokazał im kilka ćwiczeń, które powinny codziennie dla zdrowia wykonywać, pokazał sprzęt i omówił jego znaczenie, ćwiczył razem z dziećmi oraz przeprowadził pouczająca pogadankę.
Dzieci w tym dniu świetnie się bawiły.