BAL KARNAWAŁOWY


Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Są one atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczają im wielu przeżyć i radości.
W czwartek 11 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkich uczniów. Tego dnia świetlica szkolna zamieniła się w salę balową, a jej wyjątkowy wystój od razu wprowadził wszystkich w atmosferę zachęcającą do zabawy. Już od rana, w szkole, pojawiały się różne postacie. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. W salach szkolnych można było spotkać wróżki, królewny, czarownice, żołnierzy, strażaków, policjantów, Zorro, Supermena, ...
nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani słodyczami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się skończyć. Po balu zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.