Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Trudno uwierzyć, że tegoroczne wakacje są już tylko wspomnieniem. Czas biegnie nieubłaganie, nie pytając nawet czy jesteśmy w stanie za nim nadążyć.
Kolejny rok szkolny 2019/2020, rozpoczęliśmy 2 września. Tuż po uroczystym odśpiewaniu hymnu, głos zabrała dyrektor szkoły, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli, rodziców oraz uczniów. Wszystkim życzyła wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym oraz radości z realizacji swoich małych i dużych planów.
Po wystąpieniu pani dyrektor, wspólnie mieliśmy okazję obejrzeć program artystyczny, a po nim nastąpiło spotkanie uczniów z wychowawcami.
Zachowując zatem uśmiech i – jak zwykle - „odpowiednią perspektywę”, życzymy sobie i Wam, aby rozpoczynający się rok szkolny obfitował w sukcesy i powody do dumy; by przyniósł to wszystko, o czym być może zapomniał stary. I jeszcze jedno. Pamiętajcie, że jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Sprawcie, aby „to” nowe, ale powtórzone, było piękne i niepowtarzalne; by dawało Wam radość, a potem już tylko... weszło w nawyk.